DVD Maailm

» Tere külaline
[ Sisene :: Registreeri ]

[ Jälgi teema arengut :: Saada e-mailiga :: Prindi ]

vasta uus teema
Teema: Philips DVP5980/12, uue DVD mängija valik< Eelmine | Järgmine >
raix Offline
Ekspert

Grupp: Registreerunud
Postitatud: 18 sept 2007,09:02 TSITEERI

On tekkinud mõte oma vana dvd mängija Hiteker XDV-950 välja vahetada, sest on tekkinud mõned filmid, mida see mängija ei suuda mängida. Firmware uuendusi pole ka vist Hitekerile oodata, sest neid pole ammu tulnud ja ei näe neid ka kusagilt tulemas.
Esialgsel vaatlusel jäi silma Philips DVP5980/12. Just seetõttu, et tal USB auk esipaneelil ja "1080p signaali tugi". Tulevikku silmas pidades oleks see hea ilmselt. Praegu on küll kineskooptelekas.
Pole veel poodi dvd mängijaid ise proovima läinud ja küsiks enne siin, kas keegi on selle mängijaga juba kokku puutunud? Millised muljed? Kui suured divx subtiitrid on?  :)
Back to top
PROFIIL PM 
bSa Offline
Ekspert

Postitatud: 19 sept 2007,10:11 TSITEERI

Mul antud mängija mõned kuud olnud. Kuna pole eraldiseisvat dvd-mängijat olnud ei oska kurta ega laita.
Subtiitrid on minu silma jaoks paraja suurusega, kuid asuvad liiga kõrgel.
Miskipärast mõned filmid hakivad natuke, see võib olla filmi pakkimisega soetud teema.

on olemas ka juba esimene moditud firmware, ühtteist see parandab. Kahjuks see baseerub vanemal originaaltarkvaral.

http://board.softpedia.com/lofiversion/index.php/t8736.html

--------------
www.intervocative.com/dvdcollection.aspx/pesa - minu kallikesed
Back to top
PROFIIL PM MSN 
vantka Offline
Liige

Postitatud: 14 jan. 2008,23:26 TSITEERI

Tsiteerin: (bSa @ 19 sept 2007,10:11)
Mul antud mängija mõned kuud olnud. Kuna pole eraldiseisvat dvd-mängijat olnud ei oska kurta ega laita.
Subtiitrid on minu silma jaoks paraja suurusega, kuid asuvad liiga kõrgel.
Miskipärast mõned filmid hakivad natuke, see võib olla filmi pakkimisega soetud teema.

on olemas ka juba esimene moditud firmware, ühtteist see parandab. Kahjuks see baseerub vanemal originaaltarkvaral.

http://board.softpedia.com/lofiversion/index.php/t8736.html

Vaatan ka selle mudeli poole, kas see väliselt  3,5" USB kettalt divx koos subtiitritega suudab mängida ja kerida filmi edasi?
Prooviks ise muidugi poes, aga need vist ei tunnista ju NTFS failisüsteemi ja ca. 400gb vahepeal kuskile kantida,et ketas FAT süsteemile teha pole ka hetkel võimalik.
Back to top
PROFIIL PM 
2 replies since 18 sept 2007,09:02 < Eelmine | Järgmine >

[ Jälgi teema arengut :: Saada e-mailiga :: Prindi ]

vasta uus teema

Quick Reply: Philips DVP5980/12
iB Code nupud
Postitad kasutajana:
Guest
Do you wish to enable your signature for this post?
Do you wish to enable emoticons for this post?
Track this topic
View All Emoticons
View iB Code