DVD Maailm

» Tere külaline
[ Sisene :: Registreeri ]

Lehti: (4) < [1] 2 3 4 >

[ Jälgi teema arengut :: Saada e-mailiga :: Prindi ]

vasta uus teema
Teema: philips 737 subtiitrid?< Eelmine | Järgmine >
marek
Registreerimata

Postitatud: 29 juuni 2004,22:40 TSITEERI

olen kusagil poes näind et need kollased subtiitrid on suuremad ja paksemad. tahax teada et kas on ka mingit softi et saaks 737'ga tiitrite suurust muuta. värvi sain ära muuta aga suuruus on liiga väike.
Back to top
eitea
Registreerimata

Postitatud: 30 juuni 2004,08:20 TSITEERI

TSITEERI (Guest @ 29 juuni 2004,22:40)
olen kusagil poes näind et need kollased subtiitrid on suuremad ja paksemad. tahax teada et kas on ka mingit softi et saaks 737'ga tiitrite suurust muuta. värvi sain ära muuta aga suuruus on liiga väike.

lihtsam oleks olnud sealt samast poest küsida? ja kui teada saad anna siis siia ka teada ???
Back to top
Maksikas
Registreerimata

Postitatud: 04 juul 2004,21:50 TSITEERI

Ole hea jah päri poest.Või mis poes see oli.
Back to top
Maxikas
Registreerimata

Postitatud: 05 august 2004,10:07 TSITEERI

Ei tea kas rohkme uuendust ei tulegi 737 softile vä?
Kas peab hakkama siis kohe masinat maha müüma.Need subakad ikka väga pisikesed ja full screen filme peaaegu võimatu vaatata nendega.Järsku on kellelgi infi softi uuenduse vastu.
Back to top
elvis Offline
Ekspert

Grupp: Registreerunud
Postitatud: 05 august 2004,12:22 TSITEERI

küll neid 737 teemasid on juba palju kogunenud.. ja kõigis ühed samad küsimused/probleemid...

enamuse siinmaal saada olevate mängijate kohta on vähemalt üks teema kus on reeglina küsimused: 1. millal tuleb softi uuendusi; 2. subtiitrid (liiga väiksed, liiga valet värvi jne jne).

võibolla olen ma imelik aga mu meelest piisaks täiesti ka 1 teema per mängija (oleks kõigil sama asja omanikel rohkem kasu), mitte et lõpuks on igal mehel oma personaalne teema.

Muudetud elvis on 05 august 2004,12:41
Back to top
PROFIIL PM 
Maxikas
Registreerimata

Postitatud: 26 august 2004,09:50 TSITEERI

Võtsin ühendust philipsiga et miks mu mängija ei toeta osade filmide codeceid ja kui talle ütlesin nende filimde propertised mida ta ei mängi siis mees vastas sealt et 737 ei mängi XVID formaat.Aga subtiitrite kohta mees hiilis teemast kõrvale iga kord kui pärsin.Aga codecid mul suurem osa filme XVID ja mängib kõike nüüd tekinud mingi 3 erandit et ei toeta. Ja uue softi kohta ta ka midagi ei maininud.
Back to top
Jam X Offline
Liige

Postitatud: 26 august 2004,12:05 TSITEERI

No siis loe jah veelkord läbi seadme spetsifikatsioon ning kasutajajuhend. Nendes ei mainita midagi XviD kodeerimisest ega DivX subtiitritest. Hea, et sedagi näitab, mis praegu olemas :cool:  Ega Philips liiga kliendisõbralikuks kah ei soovi ju hakata... Ausaltöelda olen isegi viimasel ajal uuesti arvutit kasutama kuna enamus uuematest laialipaisatud avi:dest ei ole enam apastraadiga vaadatavad.
Back to top
PROFIIL PM 
bon
Registreerimata

Postitatud: 26 august 2004,12:49 TSITEERI

keegi kunagi soovitas siin et divx väljund panna ntsc reziimi. siis minu meelest saab pisut suuremad supakad
Back to top
Jam X Offline
Liige

Postitatud: 26 august 2004,13:00 TSITEERI

Kas see, kes soovitas, teab ka natuke NTSC ja PAL pildikvaliteedi erinevustest? :D  Üldjuhul läheb ekraanil osa pildi kvaliteedist kaotsi (vahepealsete puuduvate ridade arvelt). Vaata ja võrdle, kui tahad. Ameeriklaste pilt on PAL:ga võrreldes "triibuline" kuna neil on vähem ridu. Samas aga sõltub kõik ka algse materjali ridade arvust, võimalik et otsest kadu polegi, kui avi:l on täpselt sama palju ridu, kui NTSC formaadis. Aga jah, eks see aparaat teeb enne pildi ekraanile manamist palju korrutus- ja jagamistehteid nende pildi punktide ja ridadega niiet see algne "arvuti kvaliteet" viisorist kindlasti välja ei tule enam. Aga minu isiklik arvamus peale proovimist oli, et parem vaatan ikka PAL:s edasi.
Back to top
PROFIIL PM 
islander
Registreerimata

Postitatud: 26 august 2004,16:44 TSITEERI

Tsiteerin: (Jam X @ 26 august 2004,12:05)
No siis loe jah veelkord läbi seadme spetsifikatsioon ning kasutajajuhend. Nendes ei mainita midagi XviD kodeerimisest ega DivX subtiitritest. Hea, et sedagi näitab, mis praegu olemas :cool:  

Software upgrade version 4.1.35 Release Notes
·  New features
Ø Support for Cyrillic Characters
Ø Press SUBTITLE more than once to select and choose the type of font
support (Latin1, Latin2 or Cyrillic) for your language
·  Enhanced property display of MPEG-4/DivX video files
·  Enhancement made for display of DivX subtitles.
·  Support latest DivX codecs, including DivX 5.1.
·  General improvement.

nii et kuigi XviD-st pole juttu on subtiitrid siiski mainitud
Back to top
islander
Registreerimata

Postitatud: 26 august 2004,16:47 TSITEERI

kasutusjuhendist - kas tahad väita, et XviD ei vasta ISO-MPEG4le ?

DivX: DivX4.x and 5.x comply with this
standard, except GMC (Global Motion
Compensation) and QP (Quarter Pixel)
features.
MPEG-4: All video codecs that comply
with specifications of ISO-MPEG4.
Back to top
Jam X Offline
Liige

Postitatud: 26 august 2004,17:10 TSITEERI

Ok, lennake siis peale :laugh: Tahaks teada, mida härrased Philipsis arvavad Xvid kodeerimisest... Minuteada tuli alles paari viimase kuu sees ESIMENE _mittebeeta_ Xvid koodek välja. Tundub, et enamus sellega kodeeritud failidest ei lähe aga sellele aparaadile väga hästi peale. Millal aga 737 tootmisest maha võeti ei oska vist keegi öelda. Igatahes tundub, et see esimene linnuke oli katse-eksemplar, millega üritati näha, kas tootele üleüldse turgu on. Igatahes olen mina kaotanud juba igasuguse lootuse uuendusi veel kunagi näha... Kurb on kusjuures ka see, et piltide vaatamiseks see masin eriti hästi ei sobi. Niiet ainuke hästi töötav funktsionaalsus on DVD vaatamine... nagu ta nimigi ütleb.
Back to top
PROFIIL PM 
islander
Registreerimata

Postitatud: 27 august 2004,09:55 TSITEERI

Tsiteerin: (Jam X @ 26 august 2004,17:10)
Tahaks teada, mida härrased Philipsis arvavad Xvid kodeerimisest... Minuteada tuli alles paari viimase kuu sees ESIMENE _mittebeeta_ Xvid koodek välja.

sama loodan isegi, et kui tuleb DivX-ist stable version, siis tuleb philipsilt ka uus firmware.

usku suurt ei ole, aga loota võib.
Back to top
islander
Registreerimata

Postitatud: 27 august 2004,09:56 TSITEERI

näpukas

XviD-st ikka stable version
Back to top
islander
Registreerimata

Postitatud: 20 sept 2004,15:43 TSITEERI

siit: http://www.p4c.philips.com/files/d/dvd737_02/?C=M&O=A vaadates oleks nagu 9. septembril uus fw välja tulnud, paki sisu tundub aga sama olevat
Back to top
heiki
Registreerimata

Postitatud: 25 okt. 2004,15:07 TSITEERI

Leidsin mõned lingid kus mehed on ise softi uuenduse kirjutanud. See tsehhide oma on veidi imeliku fondiga kuid see teine mulle küll sobib.Proovige, komenteerige.
http://dvd737.webzdarma.cz/firmware.htm
http://www.marys.sk/download/737_35_lat2_v1.1.zip
Back to top
Jam X Offline
Liige

Postitatud: 25 okt. 2004,15:42 TSITEERI

Pole viga jah. Kollased kuid halli taustaga ja suuremad. Palju paremini vaadatav. Lisaks tundus esmapilgul, et suudab ka reavahed korralikult ära tunda (s.t. jagab teksti vastavalt reavahe märkidele korralikult ära). Varem nagu tundus, et topib kogu teksti järjest esimesele reale ja kui täis saab, siis järkab järgmiselt... Võibolla ma eksin. Nagu ma aru saan, siis tyybid peamiselt ikka fonte näpivad, mitte koodi ennast. Seega vist pole lootagi, et uuema XVid:i kunagi korralikult käima saab.
Back to top
PROFIIL PM 
islander Offline
Liige

Postitatud: 25 okt. 2004,17:00 TSITEERI

tundub igatahes väga lootustandev  :D

mehed on versiooninumbri ka juurde kirjutanud, seega lootust ka täiendustele
Back to top
PROFIIL PM 
priit_k Offline
Liige

Postitatud: 26 okt. 2004,17:54 TSITEERI

Kas selle tšehhide firmwarega ka täpitähed säiluvad ? Või peab suurema fondi nimel nendest loobuma?
Back to top
PROFIIL PM 
Andres
Registreerimata

Postitatud: 27 okt. 2004,00:41 TSITEERI

Tsiteerin: (priit_k @ 26 okt. 2004,17:54)
Kas selle tšehhide firmwarega ka täpitähed säiluvad ? Või peab suurema fondi nimel nendest loobuma?

Säilivad küll
Back to top
66 replies since 29 juuni 2004,22:40 < Eelmine | Järgmine >

[ Jälgi teema arengut :: Saada e-mailiga :: Prindi ]

Lehti: (4) < [1] 2 3 4 >
vasta uus teema

Quick Reply: philips 737 subtiitrid?
iB Code nupud
Postitad kasutajana:
Guest
Do you wish to enable your signature for this post?
Do you wish to enable emoticons for this post?
Track this topic
View All Emoticons
View iB Code