DVD Maailm

[an error occurred while processing this directive]
 DVD UUDISED
  DVD uudised
  Arhiiv ja otsing
  Uued DVD plaadid
 DVD INFO
  DVD tutvustus ja info
  Plaatide arvustused
  DVD tarkvara
 

 
 DVD PLAATIDE ARVUSTUSED
Björk - Volumen /Elektra/

Autor: Ivar l Kommentaare: 12 l Osta DVD plaat: Amazon.com l Postitatud: 24. August 2001
.

Selleni, kui DVD-formaadis audiodiskid üldlevinuks muutuvad, läheb veel piisavalt kaua aega. A senini on rõõmustav (ja ausalt öeldes veelgi parem variant), et ilmub ka selliseid kettaid, millelt head poppmuusikat suisa pildiga nautida võib. See siin ongi üks selline, esimene, mille mina vajalikuks pidasin endale osta.

Volumen asendab muuseas edukalt Björki best-of-tüüpi audioplaati, sest sellel leiduvad kõik tema diskiaegsed videoga varustatud hitid, nii mõnigi neist päris kuulsa pildimehe käejälgi sisaldav.

Lood - Human Behaviour, Venus as a Boy, Play Dead, Big Time Sensuality, Violently Happy, Army of Me, Isobel, It's Oh So Quiet, Hyperballad, Possibly Maybe, I Miss You, Joga, Bachelorette ja Hunter. Lugusid võib kuulata nii "jooksval lindil" kronoloogilises järjekorras kui ka ise menüüst soovitavat lugu käivitades.

DVD - Kuigi taaskord Warner-tüüpi kesta topitud, on nii karp kui ketas ise siiski päris gruuvi väljanägemisega (üldse tundub, et muusikaplaatide pakendina ei mõju too pappkest nii eemaletõukavana kui filmi ümbritsedes, vist kipub meenutama vanu häid 4.a.d. limiteeritud CD-si...). Björkilt muidugi midagi vähemat oodata oleks ka imelik. Sest ilmselt on tema ka esimene poppstaar, kes DVD-singli ilmutab, "All Full Is Love" (08.06.99) plaadil nii lugu, remiksid kui videoklipp.

.

© 1999 - 2010 DVD Maailm       Reklaam   l  Kontaktinfo   l  info@dvd.ee