DVD Maailm

[an error occurred while processing this directive]
 DVD UUDISED
  DVD uudised
  Arhiiv ja otsing
  Uued DVD plaadid
 DVD INFO
  DVD tutvustus ja info
  Plaatide arvustused
  DVD tarkvara
 

 
 DVD PLAATIDE ARVUSTUSED
Spawn Special Edition /HBO/

Autor: Ivar l Kommentaare: 0 l Osta DVD plaat: Amazon.com l Postitatud: 24. August 2001
.

Selle plaadi ost oli viga. Okei, McFarlane on self made superstaar. Vigastuse tõttu loobus ta sportlaskarjäärist, kogus seejärel koomiksikirjastustelt üle 700(!) tagasilükkamiskirja, kuid suutis siiski lõpuks end koomikiskunstnikuks suruda ja "Marveli" kirjastusele "Spidermani"-sarju joonistades fännide supersoosikuks tõusta.

Seejärel asutas ta ühes mõne teise haibitud noore koomiksitegijaga kirjastuse "Image" ja lõi selle märgi all ilmunud omaenda "Spawn"-sarjaga absoluutse indierekordi, müües esimest numbrit 1,7 MILJONIT eksemplari! Lisaks asutas ta veidi hiljem veel isikliku mänguasjakompanii. Kui tema koomiksitest võib arvata nii või naa, siis selle firma toodang on omas vallas tõepoolest tase. Seega, onkel on kõva mees, enda arvates muidugi eriti, kuid vast ka objektiivselt võttes. Suutis ta ju ka asjad nii kaugele viia, et tema molluskist mängufilm ja tasulise kaabelvõrgu tarvis multikasari tehti. Viimase kuus esimest osa on ka sellele diskile jõudnud.

DVD - esmalt sisu. Ohh. Ma ei viitsi tegelikult. Parem vormist. Netis palju kiidetud dark ja suisa jaapanipärane mult osutus tegelikult hämmastavalt konarlikuks. No mina ei tea, võib-olla, et mõnele see värk meeldib, aga mulle igatahes mitte. Olles ise kunagi multikaid joonistanud, pean ma ütlema, et kohati on tegu ikka täieliku praagiga. Muidugi, dark on värk ju küll, mõned vägivaldsed kohad on tõele au andes päris kobedad isegi, aga siiski, selle värgi stiil mulle eriti ei istu. Täpselt nagu lugu isegi, mis paljulubavusele vaatamata üsna lamadaks rullitud. Liiga vägivaldne lastele, liiga tobe täiskasvanuile. Vähemalt mulle tundub nii. Mina seda plaati, (mis lisaks jubedale Warneri karbile lisaks on ka FLIPPER, st. sihuke, mida vaja ümber pöörata!!!) ja sarja igatahes ei soovita. A see on minu probleem. Mulle ei meeldi ju Raimo Aas ka.

.

© 1999 - 2010 DVD Maailm       Reklaam   l  Kontaktinfo   l  info@dvd.ee