DVD Maailm

[an error occurred while processing this directive]
 DVD UUDISED
  DVD uudised
  Arhiiv ja otsing
  Uued DVD plaadid
 DVD INFO
  DVD tutvustus ja info
  Plaatide arvustused
  DVD tarkvara
 

 
 DVD PLAATIDE ARVUSTUSED
Ancient Secrets of Kama Sutra /Vivid/

Autor: Ivar l Kommentaare: 0 l Osta DVD plaat: Amazon.com l Postitatud: 24. August 2001
.

Nonii. See on siis üks neid "adult videosi", mis jõudsalt DVD-formaadile ronima on hakanud. Tundub küll, et DVD tavaeraldusvõime üldjuhul videosse mõeldud lähtematerjali omast tugevalt üle on, mistõttu digitaalpilt oluliselt kehvem olema kipub kui olla võiks. Kusjuures pildi kvaliteet ja eraldusvõime on sellise kraami puhul ju eriti oluline?...

Antud ketta puhul ei tasu nimest mingeid järeldusi teha, seotus tuntud India kirjatükiga osutus ikka päris kaugeks. Kuigi kuuldavasti üks parimaid diske antud ainevallast, on tegu üsnagi mittemidagiütleva kraamiga, mis oma mõningases pretensioonikuses kõnts just ei ole, kuid siiski midagi märkimisväärset endast ka ei kujuta. Esteetilist elamust siit eriti otsida ei maksa.

DVD - sisu sisuks, aga Vivid ei ole tuntud DVD-masterdaja mitte ainult omas oblastis, vaid nende kettad on ülesehituselt üleüldse enamusest teistest üle. Nimelt topib Vivid oma ketastele väga ohtralt igasugu kraami. "Igasugu" muidugi jutumärkides, sest kraam on teadagi milline. Sellel kettal näiteks leidub: "multiple angles"-funktsioon, st. võimalus mõnes kohas mitme erineva kaameranurga vahel valida, ilmselt siis maitsele vastavalt; Vividi göölrlide tutvustused nii tekstis kui videos; paari filmi promolõigud; 3 kellegi AVN-i poolt "auhinnatud" stseeni; klikatav tuba, millest filmilõigukesi leida võib ja veel asju. Samas oli antud eksemplari mahamängimisega probleeme, seda isegi mitmes DVD-draivis.

Mis on selle lõigu moraal? Aga see, et sellist kraami ostes tuleb enne hoolega maad uurida, sest võib üsnagi fantaasiavaese, amatöörliku, küündimatu ja isegi nõmeda kraami otsa kukkuda. Antud juhul on näiteks juba peategelanna kaanepildil oluliselt kenam kui liikuva ja rääkivana.

NB! Üle pikkade-pikkade kuude-aastate seda DVD-d 2001. aasta alul oma DVD-draivi torgates juhtus väga muhe asi... :-)
Nimelt panin ma etiketita plaadi kogemata tagurpidi sisse. Ja mis selgus? Tuleb välja, et Kanada "Trainspottingu" kombel on ka selle ketta tagakülg audiodisk! Kusjuures - kõlab sellel acapella meesansambli esituses kristlik ja pühalik nutumuusika!

Ma pidin tõepoolest naeru kätte ära surema... :-) :-) :-)

.

© 1999 - 2010 DVD Maailm       Reklaam   l  Kontaktinfo   l  info@dvd.ee